Letni Obóz Biegowy 10-17.08.2013

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w LETNIM OBOZIE BIEGOWYM, który odbędzie się w dniach 10-17.08.2013 nad jeziorem w Kortowie (Olsztyn). Obóz jest częścią cyklu treningowego, przygotowującego do drugiej części sezonu biegowego w tym do XXV Biegu Niepodległości wchodzącego w skład tak zwanej Triady Biegowej.

Obóz skierowany jest zarówno do doświadczonych biegaczy jak i osób rozpoczynających przygodę z bieganiem.
Oferujemy:

  • Treningi mające na celu poprawę wytrzymałości, szybkości, gibkości, sprawności ogólnej, siły i techniki biegu, które wpłyną na zwiększenie  ekonomiki biegu, poprawę wyników sportowych i zmniejszą ryzyko kontuzji
  • Treningi wzmacniające / biegowe w jeziorze pod okiem wykwalifikowanego instruktora
  • Przed obozem wywiad, który pozwoli dokonać podziału na grupy zaawansowania a tym samym dostosować obciążenia treningowe
  • Pamiątkową koszulkę
  • Ubezpieczenie NNW
  • Zakwaterowanie w kompleksie Kortowo http://www.zak.olsztyn.pl/l/ OLSZTYN w pokojach  2- osobowych z łazienką
  • Wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja
  • Dostęp do obiektów sportowych: stadionu lekkoatletycznego,  sali gimnastycznej, siłowni
  • Opiekę wykwalifikowanych trenerów przez 24 godziny na dobę:

Weronika Zielińska – 12 lat trenowała zawodowo lekkoatletykę, jest wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski w tym Mistrzynią Polski na 400m ppł, jest trenerem II klasy lekkoatletyki i instruktorem kulturystyki, pracuje jako Trener Personalny w siłowni Holmes Place Premium, posiada szeroką wiedzę z zakresu przygotowania motorycznego ( m.in. specjalistycznego treningu siłowego, stabilizacyjnego i stretchingu).

Grzegorz Zwierzchoń– jako zawodowiec startował na dystansie jednego okrążenia; posiada uprawnienia instruktora lekkoatletyki, Speed Training,  Tensiotaping;
W trakcje przedłużania ważności/ bądź uzyskiwania:  NESTA Personal Trainer, Biomechanics Specialist (BMS),Functional Training Specialist (FTS),Core Conditioning Specialist (CCS), Speed, Agility, & Quickness Specialist (SAQ),Master Personal Trainer (MPT),sędziego LA ; obecnie przygotowuje swoich podopiecznych do startów w biegach ulicznych (od 5km do maratonu) i triathlonie. Stale poszerza swoją wiedzę na temat treningu i suplementacji.

Michał Rachwał – instruktor lekkoatletyki i samoobrony, ratownik WOPR i doświadczony triathlonista; ukończył triathlon na dystansie IM ( 3,8 km – pływanie; 180km – jazda na rowerze; 42,195 km – bieg)

Cena:
uczestnik obozu – 1200 zł
osoba towarzysząca – 850 zł

Zadatek w wysokości 600 zł należy wpłacić na rachunek bankowy:
32213000042001058440970001
Stowarzyszenie 12tri.pl
ul. Puławska 257 m 99, 02-769 Warszawa
Tytuł przelewu: Obóz Biegowy 10-17.08.13 + Imię Nazwisko

Formularz : ZAPISY

Ilość miejsc ograniczona o uczestnictwie decyduje kolejność wpłat.
W przypadku rezygnacji po 30.06.2013r zadatek przepada na poczet kosztów poniesionych przez organizatora.

Dodatkowe informacje:
mailowo:  michal@12tri.pl

Dojazd: We własnym zakresie (Jeżeli ktoś będzie miał kłopot z dojazdem lub szukał chętnych do wspólnej podróży – prosimy o kontakt, w miarę możliwości pomożemy znaleźć)

Serdecznie zapraszamy!!!

Trenerzy 12tri.pl