O nas

Weronika Zielińska – 12 lat trenowała zawodowo lekkoatletykę, jest wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski w tym Mistrzynią Polski na 400m ppł, jest trenerem II klasy lekkoatletyki i instruktorem kulturystyki, pracuje jako Trener Personalny w siłowni Holmes Place Premium, posiada szeroką wiedzę z zakresu przygotowania motorycznego ( m.in. specjalistycznego treningu siłowego, stabilizacyjnego i stretchingu).

Grzegorz Zwierzchoń – jako zawodowiec startował na dystansie jednego okrążenia; posiada uprawnienia instruktora lekkoatletyki; obecnie przygotowuje swoich podopiecznych do startów w biegach ulicznych (od 5km do maratonu) i triathlonie. Stale poszerza swoją wiedzę na temat treningu i suplementacji.

Michał Rachwał – instruktor lekkoatletyki i samoobrony, ratownik WOPR i doświadczony triathlonista; ukończył triathlon na dystansie IM ( 3,8 km – pływanie; 180km – jazda na rowerze; 42,195 km – bieg)

Anna Słupik -z zawodu fizjoterapeuta – trenowała pływanie synchroniczne i pływanie dla potrzeb ratownictwa wodnego  oraz kolarstwo górskie  a także łucznictwo i startowała w wyścigach psich zaprzęgów w klasie pulka. Przez wiele lat była asystentem, a następnie starszym asystentem i instruktorem społecznym sekcji Pływania Sportowego Pałacu Młodzieży w Warszawie. Ponadto posiada uprawnienia instruktora Nordic Walking, instruktora Gymstick i liczne szkolenia zawodowe z fizjoterapii sportowej (trening równoważny, taping sportowy, Kinesiology Taping i inne). Startuje w triathlonie od dwóch lat ( 1/2 IM, olimpijskim i sprintach).